O nas

 

Dorota Paszyńska

Lektorka języka polskiego i instruktorka judo. W wolnych chwilach jeździ na sankach, pije grzane wino, lubi pograć w squasha, powyginać się na aerobiku. Chcesz się z nią umówić? Zaproś do teatru! Fanka Kaczora Donalda. Do snu czyta James’a Joyce’a i słucha z kaset Benjamina Blumchena. Uwaga! Dużo mówi! O wszystkim i o wszystkich. Poczucie humoru bezbłędne. Bywa sarkastyczna. Nie lubi nudy. Zawsze w biegu. Hiperaktywna. Czy lekcje ze mną mogą być nudne? Na pewno nie!

Karolina Mazur

Karolina to lektorka z pasją i doświadczeniem! Uczy nie tylko polskiego języka, ale także kultury, historii, a nawet kuchni:) Jej specjalnością są lekcje w terenie. Absolwentka Uniwersytetu Warminsko-Mazurskiego i Uniwersytetu Warszawskiego, uczy obcokrajowców od 2011 roku, pracując z ludźmi rożnych zawodów i kultur. Karolina ciągle poszukuje w nauczaniu nowych wyzwań i doświadczeń, stawiając sobie i swoim uczniom jasne cele i wysokie wymagania. Stawia na szybką niezależność językowa swoich podopiecznych! Każde spotkanie z językiem polskim na jej lekcjach to dobra zabawa i ciekawe doświadczenie.

 osoba3
 

Małgorzata Tekielska

Miłośniczka kultury i sztuki, nie tylko polskiej. Kocha podróże, uwielbia uczyć się języków obcych- dlatego łatwiej jej zrozumieć jakie możecie mieć trudności z polskim. W wolnych chwilach najchętniej ćwiczy jogę, czyta ambitną literaturę, ogląda filmy, chodzi na wystawy, bardzo lubi też dobre jedzenie. Lekcje z nią nie są nudne- przynajmniej tak twierdzą jej uczniowie. Już od pierwszej lekcji zaczniesz mówić po polsku.

To kiedy zaczynamy?

Justyna Mazur

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego. Prowadzę zajęcia od 2014 roku. Od zawsze pasjonowały mnie podróże i inne kultury, dlatego z łatwością szybko nawiązuję kontakt ze słuchaczami. Uwielbiam wraz z nimi odkrywać tajemnice i ciekawostki języka polskiego. Moim celem jest również wprowadzenie w świat polskiej kultury, historii i rzeczywistości. Bardzo lubię dyskusje na różne tematy i stosowanie różnorodnych metod nauczania, dlatego na moich zajęciach nigdy nie jest nudno.

osoba2